Porady to miejsce przeznaczone dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o tarasach i balkonach. Znajdziesz tu zbiór naszych porad, ciekawych artykułów i wskazówek, które pomogą Ci dobrać odpowiednie materiały do budowy tarasu lub balkonu. Pomożemy wybrać odpowiednią technologię wykonania tarasu czy balkonu, wybrać odpowiedni profil okapowy, ewentualnie podstawki pod płyty tarasowe czy maty drenażowe. Podzieliliśmy nasz blog na działy związane z konkretną technologią wykonania.

Porady
Taras z płytek

Balkony i tarasy z płytek ceramicznych układanych na zaprawie klejowej

Wybierasz klasyczne rozwiązanie? Sprawdź nasze porady dotyczące etapów realizacji i użytkowania. Dowiedz się jak odpowiednio przygotować podłoże przed rozpoczęciem prac i jakie wybrać materiały. Samodzielnie zadbaj o każdy szczegół na etapie prac budowlanych.

Zobacz więcej
Taras wentylowany

Taras wentylowany

Taras wentylowany — to innowacyjne i wyjątkowo trwałe rozwiązanie. Pamiętaj o odpowiedniej kolejności wykonywania prac podczas montażu. Wybierz produkty najlepszej jakości i sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie. Przeczytaj porady o tym, jak prawidłowo wykonać wszystkie etapy prac.

Zobacz więcej