W tej kategorii zebraliśmy listę naszych porad dotyczących technologii tarasu wentylowanego. Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące budowy, wyboru materiałów i eksploatacji posadzki wentylowanej to dobrze trafiłeś. Po lekturze naszych materiałów dowiesz się jak przygotować podłoże pod system tarasu wentylowanego i będziesz mógł samodzielnie stworzyć listę materiałów potrzebnych do jego budowy.

Tarasy wentylowane, to obecnie bardzo popularna technologia. W swojej budowie jest bardzo prosta w wykonaniu, ale wymaga dobrania odpowiednich materiałów jak podkładki tarasowe, profile okapowe. Pomożemy, na co zwrócić uwagę i uchronić się od błędów przy zakupie materiałów i budowie tarasu.

Taras wentylowany
Co położyć na taras

Co na taras?

Chcesz wyremontować swój taras? Szukasz najlepszego rozwiązania, które pozwoli Ci cieszyć się swoim tarasem przez długie lata? Sprawdź nasz artykuł, w którym omawiamy wszystkie dostępne rozwiązania na posadzki tarasów. Od tarasów wentylowanych z płytami grubowarstwowymi do tarasów z posadzka typu kamienny dywan.

Zobacz więcej
Taras wentylowany wady

Taras wentylowany wady i zalety

Taras wentylowany to rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność dzięki technologii bezklejowej, która gwarantuje długą żywotność i bez usterkowe użytkowanie. Czy jest to jednak do końca bez usterkowe rozwiązanie nieposiadające żadnych wad? Przekonajmy się w dzisiejszym artykule, w którym omawiamy szczegółowo wszystkie wady i zalety tarasów wentylowanych. 

Zobacz więcej