Czy obróbka blacharska balkonu lub tarasu to właściwe rozwiązanie?

Obróbka balkonu lub tarasu wykonana z blachy jest częstym widokiem w Polsce. Czy ta tradycyjna metoda jest właściwa? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dotyczącym tego zagadnienia.

W jakich profilach stosuje się łączniki dylatacyjne?

Łączniki dylatacyjne stosuje się w następujących profilach okapowych:

- K301 (poziomy)

- K30 (poziomy)

- K40 (poziomy+ pionowy)

- K20 (poziomy)

- K20R (poziomy)

Łączniki znajdują się w komplecie razem z profilem (1 szt.) oraz narożnikami (2 szt.), nie zamawia się ich osobno.

Czy jest możliwość zamówienia innego koloru profili okapowych niż proponowane?

Profile okapowe Renoplast dostępne są w trzech podstawowych kolorach:

Szary RAL 7037, Grafitowy RAL 7024, Brązowy RAL 8019.

Na indywidualne zamówienie firma Renoplast wykonuje profile okapowe w każdym kolorze z palety RAL. Wykonanie profili w kolorach innych niż podstawowy podlega indywidualnej wycenie.

Co wyróżnia Wasze profile okapowe na tle konkurencji?

Profile okapowe produkowane przez Renoplast są wykonane w całości z aluminium o grubości zapewniającej właściwą sztywność, dzięki temu montaż jest szybki i łatwy do wykonania. Wszystkie nasze profile przechodzą przez proces chromianowania, a następnie są malowane proszkowo co zapewnia 100% ochronę przed korozją, między innymi dzięki temu możemy zaoferować aż 5-letnią gwarancję. Warto wiedzieć, iż profile okapowe są wyrobem budowlanym więc aby mogły być legalnie wprowadzane na rynek muszą spełniać wymogi stawiane przez ITB. Jakość profili naszej produkcji potwierdzona została znakiem CE, oznaczającym, iż spełniają europejskie standardy. Jako jedyny producent w Europie możemy pochwalić się tym wyróżnieniem.