Szukasz informacji związanych z wykonaniem balkonu lub tarasu z płytek ceramicznych? W tym miejscu znajdziesz listę naszych artykułów, dotyczących zagadnień związanych z budową, wyborem materiałów, eksploatacją balkonów i tarasów z płytek ceramicznych układanych na zaprawie klejowej. Pomożemy w wykonywaniu remontu starego tarasu czy balkonu oraz wykonaniu nowego. Taras czy balkon z posadzką ceramiczną układana na zaprawie klejowej to oprócz doboru właściwych materiałów, dbałość o każdy detal przy jego wykonywaniu. W tej kategorii znajdziesz porady, jakimi przesłankami się kierować przy wyborze materiałów, jakie profile zastosować do wykonania okapu, jak prowadzić prace budowlane bez popełniania błędów.

Taras z płytek
Co położyć na taras

Co na taras?

Chcesz wyremontować swój taras? Szukasz najlepszego rozwiązania, które pozwoli Ci cieszyć się swoim tarasem przez długie lata? Sprawdź nasz artykuł, w którym omawiamy wszystkie dostępne rozwiązania na posadzki tarasów. Od tarasów wentylowanych z płytami grubowarstwowymi do tarasów z posadzka typu kamienny dywan.

Zobacz więcej
Wykończenie balkonu z płytkami

Wykończenie balkonu z płytkami na zaprawie klejowej

Remont balkonu lub tarasu z płytkami przed tobą? Z tego artykułu dowiesz się krok po kroku jak wykonać go prawidłowo, bez obaw przed destrukcją posadzki i okapu prowadzącymi do serii niekończących się remontów. Pokazujemy jak przygotować podłoże pod montaż profili okapowych i płytek balkonowych oraz jak je zamontować. 

Zobacz więcej