Kobieta na tarasie

Balkony i tarasy

Od zarania dziejów balkon i taras stanowią wizytówkę domu. Są łącznikiem pomiędzy miejskim zgiełkiem, a naszym osobistym azylem, namiastką ogrodu, miejscem odpoczynku i relaksu, do którego chętnie udajemy się po stresującym (ciężkim) dniu.

Choć początkowo balkony pełniły zupełnie inną funkcję niż w dzisiejszych czasach to już wtedy wiadomo było jak istotną rolę odgrywają materiały użyte do ich budowy, o czym świadczą zachowane po dziś dzień zabytki.

Próba dorównania ponadczasowym konstrukcjom wymaga skrupulatności połączonej z pasją tworzenia. My dostarczamy rozwiązania, które pozwalają tę trwałość uzyskać. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w produkcji profili okapowych do balkonów i tarasów.

Czym zatem jest profil okapowy?

To element, który pozwala skutecznie odprowadzić wodę i wilgoć, dzięki czemu powierzchnia posadzki nie niszczeje. Ponadto znacząco poprawia on estetykę budynku.

Jeśli nadal pojęcie o profilach okapowych wydaje się mgliste, zachęcamy do wirtualnej podróży po naszej firmie.

Profile okapowe dostępne są w kilku wersjach uzależnionych od rodzaju posadzki.

Profil okapowy co to

Nasze rozwiązania

Jak każdy innowacyjny pomysł wszystko zaczyna się w głowie.

Nasi inżynierowie prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych rozwiązań. Gdy projekt jest już gotowy – czas na działania. Proces produkcji składa się z kilku istotnych faz: cięcia profilu, wybijania otworów odwadniających i montażowych, spawania i szlifowania oraz w końcowym etapie – malowania proszkowego.

Ikona głowa

Materiał i obróbka

Nasze produkty są wykonane z aluminium lekkiego, lecz wytrzymałego materiału, który po odpowiedniej obróbce staje się odporny na panujące w naszym klimacie warunki atmosferyczne. Oprócz wytwarzania profili specjalizujemy się także w produkcji podkładek tarasowych, które doskonale sprawdzają się w zyskującej coraz większą popularność technologii posadzki podniesionej-wentylowanej.

Ikona Aluminium

Profil jest już niemal gotowy do wysyłki

Wystarczy jeszcze tylko przeprowadzić proces kontroli, aby mieć pewność, że klient dostanie produkt najlepszej jakości.

Kontrola jakości

Europejski certyfikat jakośći

Jako jedyny w Europie producent profili okapowych otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat jakości - Europejską Ocenę Techniczną. Doceniono naszą pasję, dokładność i dążenie do perfekcji w każdym calu.

Ikona like